Smejkal      Račický     Čech

Staník     Zich     Havlík

Střídání: Bárta za Staníka, Záškoda za Janáka

Rozhodčí: Jedlička

Hosté nás zaskočili dvěma rychlými brankami a již po deseti miutách vyhrávali 2:0. My se nevzdávali a toužili ještě něco udělat s výsledkem. Únik Jirky Zicha skončil faulem ve vápně a následnou penaltu proměnil, i když s obavami, ale s přehledem, Pavel Smejkal. Náš druhý gól vstřelil Jirka Zich a brzy bylo vyrovnáno. I když měli hosté více ze hry, dařilo se nám eliminovat jejich útoky a nebezpečně přecházet do protiútoků.

Druhý poločas jsme zlepšili přístup k hráčům soupeře a tak se hosté hůře dostávali do šancí. Bohužel to bylo na úkor jednoho útočníka, který pak chyběl. Po vystřídání Ládi Staníka a Petra Janáka jsme si rozhodili náš systém a díky nešťastnému vlastnímu gólu Pavla Račického a následnému zvýšení skóre jsme prohráli 2:4.

Bylo ale hezké sledovat, jak i náš mladý nesehraný tým dokáže vzdorovat tabulkově silnějšímu soupeři a hrát s ním 80 minut vyrovnanou partii. Jen tak dál!