Záškoda  Hanzalík  R.Novotný  Janák

Havlík     Smejkal     Čech

Musil     Zich     Bartoň

Rozhodčí: Peterka

Hosté byli již od začátku lepší a přehrávali nás. V prvním poločase jsme měli štěstí, když hosté dokázali nastřelil 5x brankovou konstrukci. Branku vstřelil ve 20 minutě. My jsme zásluhou Jirky Zicha dokázali vzápětí vyrovnat na 1:1. Poté byla hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Největší naši šanci spálil Jirka Havlík, když míč, který poslal do brány Jirka Zich, se ještě snažil z malého vápna rychleji posunout do brány a branku touto snahou přestřelil.  Nedáš-dostaneš a  hosté během chvilky dali dva góly a do poločasu vedli 1:3.

Ve druhém poločase se hrálo spíše na naší polovině hřiště a díky dvěma gólům z penalt a dvěma gólům ze hry hosté vyhráli 1:7.

Chybí nám koncepce, styl hry, kondice, chytrost, přehled a bojovnost. To se nedá napravit ihned, ale trenérská posila, která nám s tím pomůže od jarních kol, je již v jednání.