Bárta  P. Smejkal, Zich  Kabelka

Záškoda(C)  Tetur Dokulil Drahoš

Kašpi               Pšenda

Střídání: Šindelář za Kašpiho, Kulík za Bártu, Novotný za Smejkala

Při neúčasti našeho gólmana jsme museli dát do brány jednoho z hráčů. Této role se hrdinně ujal nejmenší z hráčů (výškově) Zdenda Duba a i přes nedostatek brankářských zkušeností si zaslouží náš obdiv. V prvním poločase jsme si nejdříve nepohlídali přímý kop a hostů a poté dva úniky a do polačasu jsme prohrávali už 3:0. To nejhorší nás ovšem potkalo v poločase druhém, kdy jsme obdrželi gólů pět a tak konečný výsledek je dosti krutý, 8:0. Příčinou toho byla nedisciplinovanost, či přemíra motivace některých hráčů a u druhých hráčů zase nedostatek zkušeností, málo motivace, strach ze soupeře a nedostatek zkušeností.

Míra motivace se musí určit před začátkem zápasu trenérem či vedoucím mužstva. Nedisciplinovanost má korigovat zkušený kapitán, zkušenosti mají mladší hráči nabírat postupně od starších a strach ze soupeře mít prostě nesmí!