Staník   Čech

Rozhodčí: Havlík Martin

Diváků: vela

Střídání: Lokes za Smejkala, Tetur za Lokese

Za letního počasí jsme sehráli v Rudolci velmi zajímavé derby. V první půli měli domácí více ze hry a dostávali se do šancí. Po faulu Jirky Bárty na Dušana Lovětínského kopal domácí brankář Michal Hlaváček penaltu, kterou proměnil, a poslal domácí do vedení 1:0. Další šance už domácí neproměnili.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení, na které domácí nenašli recept. My jsme začali podnikat nebezpečné protiútoky a některé se štěstím likvidoval domácí Zbyněk Bártů. Za vyrovnáním nás hnala spousta našich fanoušků. V poslední minutě zahrával volný přímý kop z poloviny hřiště Jirka Zich. Do brankoviště si dosprintoval i brankář Pepa Tomeček a díky jeho clonění domácímu brankáři s k míči dostal Jirka Pšenčík a vyrovnal na 1:1.

Diváci bouřili. Hostující z radosti a domácí ze zklamání!